ADD Air Active Respirátor FFP3

Kód: C_RES_ADD5510D1
Novinka
11 hodnocení
Značka: ADD
189 Kč –67 %
159554 2 vystrizekhh
189 Kč –67 % 63 Kč 52,07 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.10.2022

Respirátor FFP3 ADD Air Active 5510 NR D bez výdechového ventilu.

Model: Air Active 5510 NR D

Vyrobeno v Turecku

 Úplnou dokumentaci k těmto respirátorům naleznete v článku "Návody a dokumentace k produktům".

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • doporučuje se jednorázové použití s účinností až 24 hodin
  • nastavitelná a tvarovatelná nosová výztuha
  • non medical - určeno pro veřejný sektor
  • velký vnitřní objem pro komfortní nošení
  • vysoká odolnost proti virovým částicím
  • dokonalá absorpce potu

U ROZBALENÉHO A POUŽITÉHO PRODUKTU NENÍ MOŽNOST VRÁCENÍ ZBOŽÍ (ODSTUPU OD SMLOUVY) Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ.

 

Respirátor je zařízení, které je určeno k ochraně proti částicím z vnějšího prostředí. Dle druhu respirátoru dochází k filtraci částic od prachu až po mikroorganismy a nebezpečné výpary či plyny.

JAK O RESPIRÁTOR PEČOVAT?

Respirátor je většinou jednorázová pomůcka, kterou je třeba po použití nebo po kontaminaci zlikvidovat. Pokud nedojde k poškození respirátoru, pohybuje se doba použitelnosti v řádu hodin, většinou vydrží osmihodinovou směnu. Respirátor lze opakovaně sundat a znovu nasadit, ale je třeba manipulovat s ním tak, aby se člověk nedotýkal přední části a nekontaminoval respirátorem povrchy. Respirátor se ovládá za tkanice či za gumičky. Respirátory nejsou určené k dezinfekci.

SPRÁVNÉ NASAZENÍ MASKY

Před prvním použitím je nutná důkladná hygiena rukou pomocí mýdla a teplé vody. Po umytí rukou přiložte vrchní část respirátoru k obličeji a následně přitlačte na obličej jeho spodní část. Když respirátor dokonale přilne k vaší tváři, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržovali v bezpečné poloze.

Správně nasazená ochranná maska musí těsně doléhat k obličeji a má zakrývat ústa, nos i bradu. Muži by měli být oholení, protože brada může způsobit netěsnosti. Při snímání masky se dotýkejte pouze popruhů, ne části, která filtruje vzduch.

UCHOVÁVÁNÍ RESPIRÁTORŮ

Ideálním řešením je uzavřít čisté respirátory do uzavíratelné plastové krabice, která byla před vložením respirátorů dezinfikována. Případně lze vložit respirátory do uzavíratelných igelitových sáčků. Pamatujte však, že při jakékoliv manipulaci s čistými respirátory byste měli mít dezinfikované ruce (případně používat jednorázové rukavice).

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Respiratory
Hmotnost: 0.2 kg