Antigen Test Testsealabs® Covid-19 - 1ks

Kód: C_TES_SEALA1
Novinka
Neohodnoceno
Značka: TestSeaLabs
119 Kč –50 %
nos 2
119 Kč –50 % 60 Kč 60 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.8.2022

Antigenní testovací kazeta COVID-19 je rychlá chromatografická imunologická zkouška pro kvalitativní detekci antigenu COVID-19 ve vzorku orofaryngeálního/nasofaryngeálního výtěru s cílem pomoci při diagnostice COVID-19 virové infekce.

Hlavní vlastnosti produktu:
Testovací čas: do 10 minut
Citlivost: 92,1% ; 95% CI: (87,7% – 93,9%)
Specifičnost: 98,3% ; 95% CI: (94,2% – 100%)
Typ vzorku: tampon
Podmínky skladování: 4 – 30 stupnů Celsia
Doba použitelnosti: 2 roky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antigenní Test Testsealabs® COVID-19  je rychlý chromatografický imunotest pro kvalitativní detekci antigenu COVID-19 ve vzorku výtěru z nosu, který pomáhá při diagnostice virové infekce.

V klinických studiích prokázal test antigenu  SARS-CoV-2 pozitivní shodu 97,6% proti RT-PCR u pacientů testovaných do 12 dnů od nástupu příznaků. Rychlost diagnostiky prémiového antigenu umožňuje poskytovateli zdravotní péče rychle ověřit infekci, zahájit příslušnou léčbu a nařídit preventivní opatření, například izolaci, která pomáhají předcházet dalšímu šíření infekce s mírou účinnosti blízkou 100 %.

Antigenní Test Testsealabs® COVID-19 antigenní testovací kazeta využívá kvalitativní membránový proužek imunologického testu pro detekci antigenu COVID-19 ve vzorcích z nosohltanových výtěrů. Při testování je anti-COVID-19-N protilátka imobilizovaná v oblasti testovací zóny zařízení. Vzorek z nosohltanového výtěru je umístěn do testovací jamky a reaguje s částicemi potaženými protilátkou anti-COVID-19-N, které byly naneseny na podložku pro vzorek. Tato směs migruje chromatograficky po délce testovacího proužku a interaguje s imobilizovanou anti-COVID-19 protilátkou.

Pokud vzorek obsahuje antigen COVID-19, v testovací zóně se objeví barevný proužek označující pozitivní výsledek. Neobsahuje-li vzorek antigen COVID-19, v této zóně se neobjeví barevný proužek a jedná se tedy o negativní výsledek. Při procedurální kontrole se v oblasti kontrolní zóny vždy objeví barevný proužek, který znamená, že byl nanesen správný objem vzorku a došlo je správnému prosáknutí membrány.

Činidla

Test obsahuje anti-COVID-19-N protilátku jako reaktivní činidlo, další anti-COVID-19-N protilátku jako detekční činidlo. V oblasti kontrolní zóny je použit Goat anti-Mouse IgG.

Bezpečnostní opatření

  • Pouze pro profesionální diagnostické použití in vitro. Nepoužívejte po uplynutí data expirace.
  • V oblasti manipulace se vzorky nebo testovacími sadami nejezte, nepijte ani nekuřte.
  • Zacházejte se všemi vzorky tak, jako by obsahovaly infekční činidla.
  • Během všech postupů dodržujte zavedená bezpečnostní opatření proti mikrobiologickým rizikům a postupujte podle standardních postupů pro správnou likvidaci vzorků.
  • Při testování vzorků noste ochranný oděv, jako jsou laboratorní pláště, jednorázové rukavice a ochrana očí.
  • Při manipulaci a likvidaci potenciálního infekčního materiálu postupujte podle standardních pokynů pro biologickou bezpečnost.
  • Vlhkost a teplota mohou nepříznivě ovlivnit výsledky.

Skladovaní a stabilita

Skladujte zabalené v zataveném sáčku při pokojové teplotě nebo v teplotě 4–⁠30 °C. Test je stabilní až do data expirace, které je vytištěno na zataveném sáčku. Test musí zůstat v zataveném sáčku až do vlastního použití. TEST NEZAMRAZUJTE. Nepoužívejte po datu expirace.

Odběr a příprava vzorků

  • Rychlý test antigenu COVID-19 (laterální průtok) je možné aplikovat na výtěr z nosohltanu.
  • Nevracejte tampón, určený pro výtěr z nosohltanu, do původního papírového obalu.
  • Pro dosažení co nejpřesnějšího výsledku by se měl výtěr z nosohltanu testovat co nejdříve po odběru. Pokud okamžité testování není možné, doporučujeme pro zabezpečení co nejpřesnějšího výsledku a zabránění možné kontaminace vložit tampón, určený pro výtěr z nosohltanu do čisté nepoužité plastové zkumavky označené informacemi o pacientovi, která zajistí neporušenost vzorku a kterou je třeba uchovávat neprodyšně uzavřenou při pokojové teplotě (15–30 °C) maximálně po dobu 1 hodiny před testováním. Ujistěte se, že tampón je bezpečně uložený ve zkumavce a uzávěr je pevně uzavřený. Pokud vzorek není otestován v průběhu 1 hodiny, zlikvidujte ho. Na testování se musí odebrat nový vzorek.

test-leb-e1604597511237

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy na COVID-19
Hmotnost: 0.001 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení