Antigen Test Testsealabs® Covid-19 - 1ks

Kód: C_TES_SEALA1
Akce Výprodej
Neohodnoceno
Značka: TestSeaLabs
119 Kč –59 %
nos 2
119 Kč –59 % 49 Kč 49 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.12.2022

Antigenní testovací kazeta COVID-19 je rychlá chromatografická imunologická zkouška pro kvalitativní detekci antigenu COVID-19 ve vzorku orofaryngeálního/nasofaryngeálního výtěru s cílem pomoci při diagnostice COVID-19 virové infekce.

Hlavní vlastnosti produktu:
Testovací čas: do 10 minut
Citlivost: 92,1% ; 95% CI: (87,7% – 93,9%)
Specifičnost: 98,3% ; 95% CI: (94,2% – 100%)
Typ vzorku: tampon
Podmínky skladování: 4 – 30 stupnů Celsia
Doba použitelnosti: 2 roky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antigenní Test Testsealabs® COVID-19  je rychlý chromatografický imunotest pro kvalitativní detekci antigenu COVID-19 ve vzorku výtěru z nosu, který pomáhá při diagnostice virové infekce.

Expirace 2023-03-31

V klinických studiích prokázal test antigenu  SARS-CoV-2 pozitivní shodu 97,6% proti RT-PCR u pacientů testovaných do 12 dnů od nástupu příznaků. Rychlost diagnostiky prémiového antigenu umožňuje poskytovateli zdravotní péče rychle ověřit infekci, zahájit příslušnou léčbu a nařídit preventivní opatření, například izolaci, která pomáhají předcházet dalšímu šíření infekce s mírou účinnosti blízkou 100 %.

Antigenní Test Testsealabs® COVID-19 antigenní testovací kazeta využívá kvalitativní membránový proužek imunologického testu pro detekci antigenu COVID-19 ve vzorcích z nosohltanových výtěrů. Při testování je anti-COVID-19-N protilátka imobilizovaná v oblasti testovací zóny zařízení. Vzorek z nosohltanového výtěru je umístěn do testovací jamky a reaguje s částicemi potaženými protilátkou anti-COVID-19-N, které byly naneseny na podložku pro vzorek. Tato směs migruje chromatograficky po délce testovacího proužku a interaguje s imobilizovanou anti-COVID-19 protilátkou.

Pokud vzorek obsahuje antigen COVID-19, v testovací zóně se objeví barevný proužek označující pozitivní výsledek. Neobsahuje-li vzorek antigen COVID-19, v této zóně se neobjeví barevný proužek a jedná se tedy o negativní výsledek. Při procedurální kontrole se v oblasti kontrolní zóny vždy objeví barevný proužek, který znamená, že byl nanesen správný objem vzorku a došlo je správnému prosáknutí membrány.

Činidla

Test obsahuje anti-COVID-19-N protilátku jako reaktivní činidlo, další anti-COVID-19-N protilátku jako detekční činidlo. V oblasti kontrolní zóny je použit Goat anti-Mouse IgG.

Bezpečnostní opatření

  • Pouze pro profesionální diagnostické použití in vitro. Nepoužívejte po uplynutí data expirace.
  • V oblasti manipulace se vzorky nebo testovacími sadami nejezte, nepijte ani nekuřte.
  • Zacházejte se všemi vzorky tak, jako by obsahovaly infekční činidla.
  • Během všech postupů dodržujte zavedená bezpečnostní opatření proti mikrobiologickým rizikům a postupujte podle standardních postupů pro správnou likvidaci vzorků.
  • Při testování vzorků noste ochranný oděv, jako jsou laboratorní pláště, jednorázové rukavice a ochrana očí.
  • Při manipulaci a likvidaci potenciálního infekčního materiálu postupujte podle standardních pokynů pro biologickou bezpečnost.
  • Vlhkost a teplota mohou nepříznivě ovlivnit výsledky.

Skladovaní a stabilita

Skladujte zabalené v zataveném sáčku při pokojové teplotě nebo v teplotě 4–⁠30 °C. Test je stabilní až do data expirace, které je vytištěno na zataveném sáčku. Test musí zůstat v zataveném sáčku až do vlastního použití. TEST NEZAMRAZUJTE. Nepoužívejte po datu expirace.

Odběr a příprava vzorků

  • Rychlý test antigenu COVID-19 (laterální průtok) je možné aplikovat na výtěr z nosohltanu.
  • Nevracejte tampón, určený pro výtěr z nosohltanu, do původního papírového obalu.
  • Pro dosažení co nejpřesnějšího výsledku by se měl výtěr z nosohltanu testovat co nejdříve po odběru. Pokud okamžité testování není možné, doporučujeme pro zabezpečení co nejpřesnějšího výsledku a zabránění možné kontaminace vložit tampón, určený pro výtěr z nosohltanu do čisté nepoužité plastové zkumavky označené informacemi o pacientovi, která zajistí neporušenost vzorku a kterou je třeba uchovávat neprodyšně uzavřenou při pokojové teplotě (15–30 °C) maximálně po dobu 1 hodiny před testováním. Ujistěte se, že tampón je bezpečně uložený ve zkumavce a uzávěr je pevně uzavřený. Pokud vzorek není otestován v průběhu 1 hodiny, zlikvidujte ho. Na testování se musí odebrat nový vzorek.

Expirace 2023-03-31

test-leb-e1604597511237

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy na COVID-19
Hmotnost: 0.001 kg