Autan Protection Plus ochrana proti hmyzu a klíšťatům ve spreji 100 ml

Kód: C_REP_AUT_PRP100
Neohodnoceno
Značka: Autan
145 Kč 120 Kč bez DPH
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
29.3.2023

Vysoce kvalitní přípravek proti otravnému hmyzu a klíšťatům. Praktické balení na cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Repelentní přípravek v mechanickém rozprašovači, který zajišťuje efektivní ochranu kůže proti komárům a klíšťatům a dalšímu otravnému hmyzu.

Návod pro použití: Před použitím důkladně protřepejte. Nádobku držte ve svislé poloze asi 15-20 cm od kůže, stříkejte pomalým krouživým pohybem, případně rozetřete rukama. při použití na tvář, krk a pokožku dětí nad 2 roky nastříkejte přípravek do dlaní a poté ho rozetřete.

Zamezte styku s očima, rty a sliznicí. Aplikaci opakujte pouze v případě potřeby. Vyvarujte se nadměrnému používání. Po návratu si umyjte ošetřená místa mýdlem a vodou.

Extrémně hořlavý. Dráždí oči. Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí.  Nevdechujte aerosoly. Zamezte styku s očima. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Používejte dle návodu.

Účinná látka: Ikaridin 20 % (20 g/100 g). Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Číslo biocidního přípravku: N-98214 Varování Extrémně hořlavý Dráždivý POZOR Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte v oplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Nekuřte. Zcela prázdné nádoby odevzdejte do sběrny recyklovatelných materiálů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelenty
Hmotnost: 0.15 kg
Výrobce: SC Johnson GmbH
Objem: 100 ml