Bio-Oil Pečující olej 200 ml

Kód: C_BIOIL_PEOL_200
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Bi-Oil
314 Kč 260 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Speciální pečující olej vylepšuje vzhled jizev a strií. Sjednocuje odstín pokožky. Je rovněž vysoce efektivní pro stárnoucí a dehydratovanou pokožku. Lehká a nemastná konzistence. Obsahuje průlomovou ingredienci PurCellin Oil™.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upozornění: Bi-Oil a Bio-Oil je zcela stejný výrobek, od jednoho výrobce s totožným složením. Jedná se pouze o rozdílný obchodní název stejného produktu v závislosti na distribuci v jednotlivých zemích EU.

Bio‑Oil je kombinací rostlinných extraktů a vitaminů vkomponovaných do olejové báze. Obsahuje přelomovou ingredienci PurCellin Oil™, která mění celkovou konzistenci složení a díky níž je olej lehký a nemastný, což zajišťuje, že se vitaminy a rostlinné extrakty snadno vstřebávají. Bio-Oil by měl být aplikován na zasažené oblasti dvakrát denně po dobu minimálně tří měsíců.

Speciální pečující olej vylepšuje vzhled jizev a strií. Sjednocuje odstín pokožky. Je rovněž vysoce efektivní pro stárnoucí a dehydratovanou pokožku. Lehká a nemastná konzistence. Obsahuje průlomovou ingredienci PurCellin Oil™.

Lehký a nemastný olej na strie a jizvy značky Bio-Oil  znáte v Česku pod značkou Bi-Oil

 

                                                         

Jizvy

Jizvy jsou nedílnou součástí léčebného procesu a výsledkem nadprodukce kolagenu v místě rány. Jizvy sice procházejí mnoha změnami, ale jsou trvalé povahy. Bio-Oil je vyvinut tak, aby pomohl zlepšit jejich vzhled, nikdy je ale nemůže zcela odstranit.

Strie

Pokud tělo roste rychleji než pokožka, kůže se natrhne a během procesu hojení se vytvoří jizva. Tyto jizvy jsou na povrchu pokožky viditelné jako strie. Pravděpodobnost vzniku strií se liší v závislosti na typu pleti, rase, věku, stravě a hydrataci pokožky. K osobám nejnáchylnějším ke vzniku strií patří těhotné ženy, lidé, kteří posilují nebo rychle přibírají na váze, a dospívající procházející prudkým růstem. Strie jsou trvalé povahy a ačkoliv je Bio-Oil vyvinut k tomu, aby vylepšil jejich vzhled, nikdy je zcela neodstraní.

Sjednocení odstínu pokožky

Ke vzniku nestejného odstínu pokožky dochází, když tělo produkuje nedostatečné množství melaninu. To může být vyvoláno vnějšími příčinami, jako je nadměrné vystavení slunci nebo používání nekvalitních produktů ke zesvětlení pleti; či vnitřními příčinami, jako jsou hormonální výkyvy spojené s těhotenstvím, menopauzou nebo užíváním perorální antikoncepce. Bio-Oil pomáhá zlepšit vzhled pokožky, která má nestejný odstín.

Stárnoucí pokožka

Vrásčitá pokožka, běžně spojovaná se stárnutím, je převážně způsobena oslabením kolagenového a elastinového podpůrného systému v pokožce. Bio-Oil obsahuje velké množství složek, které činí pokožku poddajnou, hebčí, jemnější a pružnější, čímž se redukuje její vrásčitý vzhled. Bio-Oil rovněž hydratuje, což zlepšuje texturu, tón a vzhled jemných linek a vrásek.

Dehydrovaná pokožka

Na povrchu pokožky se nachází neviditelná mazová vrstva, jež působí jako bariéra zabraňující ztrátě vlhkosti z pokožky. Ve velmi suchém prostředí tato lipidová vrstva často není schopná svou funkci splnit a vlhkost z pokožky uniká. Denní koupání či sprchování toto může ještě zhoršit, jelikož účinky mýdla a vody lipidovou vrstvu odstraňují. Bio-Oil pokožce doplňuje přirozenou mazovou vrstvu, čímž pomáhá obnovit její funkci zadržování vlhkosti.

Použití: 

Jizvy 

Bio-Oil by měl být do jizvy vmasírováván dvakrát denně krouživými pohyby minimálně 3 měsíce. Na nové jizvy by měl být Bio-Oil aplikován až poté, co se rána zahojí, a neměl by se používat na poraněnou pokožku. Individuální výsledky se mohou lišit.

Strie

 Bio-Oil by měl být do strií vmasírováván dvakrát denně krouživými pohyby minimálně 3 měsíce. Během těhotenství by měl být aplikován od začátku druhého trimestru na oblasti, které jsou náchylné ke vzniku strií, jako jsou břicho, prsa, spodní část zad, boky, hýždě a horní část stehen. Individuální výsledky se mohou lišit.

 

Sjednocení odstínu pokožky 

Bio-Oil by měl být dvakrát denně aplikován na zasažené oblasti po dobu minimálně 3 měsíců. Bio-Oil neobsahuje sluneční ochranný faktor. Opalovací mléko aplikujte až poté, co se Bio-Oil zcela vstřebá. Individuální výsledky se mohou lišit.

Stárnoucí pokožka 

Bio-Oil by měl být dvakrát denně aplikován na zasažené oblasti. Individuální výsledky se mohou lišit.

Dehydrovaná pokožka

Bio-Oil by měl být aplikován dvakrát denně. Individuální výsledky se mohou lišit.

Výroba

Bio-Oil je vyroben v souladu s cGMP (aktuální Správná výrobní praxe), jak je stanoveno Světovou zdravotnickou organizací. Všechny přísady jsou před výrobou testovány, zda nejsou znehodnoceny či mikrobiologicky kontaminovány, a vzorek z každé vyrobené šarže je laboratorně testován, 5 let uchováván a sledován. Všechny obaly Bio-Oilu jsou recyklovatelné a veškeré papírové materiály byly úředně ověřeny, že jsou v souladu s udržitelným lesním hospodářstvím. Při výrobě Bio-Oilu nevznikají žádné škodlivé emise, nebezpečný odpad nebo odpadní vody.

Složení

Paraffinum Liquidum, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Myristate, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Anthemis Nobilis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Calendula Officinalis Extract, Glycine Soja Oil, Bisabolol, Tocopherol, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, CI 26100.

Doplňkové parametry

Kategorie: DĚTI A MAMINKA
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…