Centrum multivitamín AZ 100 tablet

Kód: C_ZAL_CEN_MULT100
Tip
Neohodnoceno
Značka: Centrum
383 Kč 317 Kč bez DPH
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
2.6.2023

Centrum multivitamín AZ nabízí kompletní řadu vitamínů, minerálů a stopových prvků speciálně vytvořených pro dospělé do 50 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní vitaminy, minerály a stopové prvky pro Vaše výživové potřeby

Naše tělo je potřebuje každý den, ale není schopno si některé vytvořit v dostatečném množství či některé vůbec. Z tohoto důvodu naši odborníci vyvinuli složení přípravku Centrum od A až po Železo, aby Vám přinášelo nezbytné vitaminy, minerály a stopové prvky: jednoduše, kdekoli a kdykoli je potřebujete.

Centrum od A až po Železo

  • Centrum od A až po Železo obsahuje kompletní a vyvážené složení vitaminů, minerálů a stopových prvků
  • obsahuje přizpůsobená množství vitaminů B (B1, B2, B6, B12), manganu a hořčíku, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu
  • rovněž obsahuje přizpůsobená množství vitaminů A, C a D, mědi, selenu a zinku, které přispívají k normální funkci imunitního systému, a tedy podporují Váš imunitní systém
  • pro zdraví Vaší kůže - Centrum od A až po Železo obsahuje kombinaci vitaminu A, zinku, niacinu a biotinu, která přispívá k udržení normálního stavu Vaší pokožky, a také vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže
  • pro zdraví Vašich očí - klíčové živiny vitamin A, vitamin B2 a zinek obsažené v multivitaminu Centrum od A až po Železo přispívají k udržení normálního stavu zraku
  • ochrana před oxidativním stresem - přizpůsobená množství antioxidantů (např. vitaminy C a E, zinek, selen) přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • doplněk stravy, který obohacuje stravu o vysoce kvalitní vitaminy, minerály a stopové prvky


Vitaminy B (B1, B2, B6, B12) a hořčík přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

Obsahuje 100 % referenční hodnoty příjmu vitaminu D a 125 % referenční hodnoty příjmu vitaminu C, které přispívají k normální funkci imunitního systému.

Vitamin C, vitamin E, zinek a selen přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Multivitaminový/multiminerální doplněk stravy kompletně pokrývající referenční hodnotu příjmu vitaminů C, D, A, E a B.

 

Doporučené dávkování

Jako doplněk k Vaší stravě užívejte 1 tabletu denně a zapijte ji dostatečným množstvím vody. V případě potřeby můžete tabletu rozpůlit. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek Centrum od A až po Železo je bez cukru a je vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Filozofie značky Centrum

Zaměření na zdravou výživu již desítky let

Doplňky stravy Centrum pro Vaše každodenní celkové zdraví a pohodu. Hlavními přednostmi, které při vývoji každého přípravku Centrum uplatňujeme, jsou odborné znalosti, vytrvalost a vysoká preciznost.

Motivace našeho zakladatele doktora Ellenbogena – poskytnout lidem tu nejlepší výživovou podporu – je i nadále středobodem celé značky Centrum. Od vytvoření prvního přípravku Centrum od A až po Železo jsme na základě vědeckých poznatků o výživě a stravě vytvořili již celou řadu dalších přípravků, které obsahují pečlivě vybrané vitaminy, minerály a stopové prvky, a přispívají tak ke splnění základních výživových potřeb našeho těla. Vždy uplatňujeme a splňujeme ty nejvyšší kvalitativní normy. Díky pečlivě vybraným a vysoce kvalitním vitaminům, minerálům a stopovým prvkům je Centrum důvěryhodnou značkou: doplnění výživy Vaší každodenní stravy

Kvalita, které můžete věřit

Abychom zajistili vysokou kvalitu našich produktů, kterou jsme si sami nastavili, dodržujeme nejen veškerá ustanovení zákonů týkajících se bezpečnosti potravin, ale zároveň se striktně řídíme i vnitřními směrnicemi naší společnosti.

Složení bylo pečlivě vytvořeno

Aby bylo složení ideální, musí každá složka splňovat přísné kvalitativní normy a projít důkladným hodnocením a výběrem tak, aby výsledek naplnil naše největší očekávání. Dokonalá rovnováha je základem složení všech přípravků Centrum. Naši odborníci při hodnocení zvažují nejnovější vědecké poznatky a pečlivě vybírají odpovídající živiny (vitaminy, minerály a stopové prvky), které jsou pro danou oblast potřeba. Pečlivě vybírají a kombinují až 29 základních živin tak, aby vytvořili optimální složení.

Upozornění

Doplňky stravy. 1 tableta denně. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Složení

Vitamin A 800 µg (25% jako beta-karoten) (100 % RHP), vitamin E 15 mg (125 % RHP), vitamin C 100 mg (125 % RHP), vitamin K 30 µg (40 % RHP), vitamin B1 1,4 mg (127 % RHP), vitamin B2 1,75 mg (125 % RHP), vitamin B6 2 mg (143 % RHP), vitamin B12 2,5 µg (100 % RHP), vitamin D 5 µg (100 % RHP), biotin 62,5 µg (125 % RHP), kyselina listová 200 µg (100 % RHP), niacin 20 mg (125 % RHP), kyselina pantothenová 7,5 mg (125 % RHP), vápník 162 mg (20 % RHP), fosfor 125 mg (18 % RHP), hořčík 100 mg (27 % RHP), jód 100 µg (67 % RHP), měď 500 µg (50 % RHP), mangan 2 mg (100 % RHP), chrom 40 µg (100 % RHP), molybden 50 µg (100 % RHP), selen 30 µg (55 % RHP), zinek 5 mg (50 % RHP), železo  5mg (36 % RHP) v jedné tabletě.

Hydrogenfosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, E460, E464, vitamín C (kyselina L-askorbová), chlorid draselný, želatina, E1202, nikotinamid, vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), škrob, fumaran železnatý, D-pantothenan vápenatý, sacharóza, oxid zinečnatý, síran manganatý, vitamín B6 (pyridoxin-hydro- chlorid), vitamín B1 (thiamin-mononitrát), vitamín B2 (riboflavin), betakaroten, síran měďnatý, vitamín A (retinyl-acetát), E570, E470, E433, modifikovaný škrob, laktóza (z mléka), kyselina listová, chlorid chromitý, molybdenan sodný, jodid draselný, E551, selenan sodný, biotin, vitamín K (fytomenadion), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B12 (kyanokobalamin), E132, E171.

RHP referenční hodnota příjmu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg