Cicatridina mast 30 g

Kód: Z_CIC_MAS10
Značka: Cicatridina
235 Kč 783 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Cicatridina mast složí jako pomocná léčba při procesech hojení povrchových a hlubokých ran (oděrky, tržné rány, popáleniny, operační rány, proleženiny a vředy) jakéhokoliv původu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cicatridina mast obsahuje kyselinu hyaluronovou, která přináší tkáním strukturální podporu, napětí, výživu a pružnost. Zlepšuje proces reepitelizace a obnovy tkání. Mast Cicatridina je vhodná jako pomocná léčba při procesech hojení v případě: podráždění a zarudnutí, po ošetření peelingem, epilací a laserem, při povrchových ranách jako jsou trhliny, oděrky, odřeniny, vyrážky, popáleniny prvního a druhého stupně, povrchové pořezání. Své využití nachází i u hlubokých ran po operacích, při proleženinách nebo vředech.

Indikace:

  • podráždění a zarudnutí
  • po ošetření peelingem, epilací a laserem
  • povrchové rány: trhliny, oděrky, odřeniny, vyrážky, povrchové pořezání
  • popáleniny prvního a druhého stupně
  • hluboké rány: operační rány, proleženiny, vředy

Příbalový leták ZDE.

Dávkování

Aplikujte na postižené místo 2krát až 3krát denně. Délka použití závisí na vývoji příznaků; v případě potřeby se Mast Cicatridina® může používat po dlouhou dobu.

Složení

Sodná sůl kyseliny hyaluronové, voda, tekutý parafín, cetylstearylalkohol, olej ze sladkých mandlí, polyoxyetylén stearyléter, glycerin, sorbitol, silikonový olej, chlorhexidin diglukonát, imidazolidinylová močovina, dvojsodná sůl EDTA, BHT.

Použití

Před každou aplikací si umyjte ruce a důkladně očistěte místo, které má být ošetřeno. Aplikujte na postižené místo jemnými masážními pohyby. V případě potřeby překryjte gázou.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikace:  00711195. 

Nepřekračujte předepsanou dávku bez konzultace se svým lékařem. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo nekompatibility s kteroukoliv složkou prostředku. Zvláště prodloužené používání všech místně aplikovaných produktů může vést k projevům přecitlivělosti. V těchto případech léčbu přerušte a poraďte se se svým lékařem za účelem zahájení vhodné léčby. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepolykejte. 

 

Výrobce: FARMA-DERMA s.r.l., Via Dell'Artigiano 6-8, 40010 Sala Bolognese, Italy

Distributor: MIRALEX Sp. z o.o.

 

Obrázek produktu má pouze informativní charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVÍ A LÉKY
Hmotnost: 0.2 kg
Balení: 30g