Dr. Beckmann čistič na sklokeramické desky 250 ml

Kód: C_CIS_BEC_KED251
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dr. Beckmann
79 Kč 65 Kč bez DPH
Skladem (5 balení)
Můžeme doručit do:
2.6.2023

Čistič na sklokeramické desky je speciálně vyvinut pro čištění a péči o všechny sklokeramické desky a žáruodolné dveře pečicích trub. Umožňuje důkladné čištění bez zanechání šmouh a zanechává čerstvou citrónovou vůni. Šetrný k povrchu. Lesk beze šmouh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Beckmann čistič na sklokeramické desky:  

Čistič na sklokeramické desky je speciálně vyvinut pro čištění a péči o všechny sklokeramické desky a žáruodolné dveře pečicích trub. Umožňuje důkladné čištění bez zanechání šmouh a zanechává čerstvou citrónovou vůni. Šetrný k povrchu. Lesk beze šmouh. Zanechává příjemnou vůni. Objem: 250 ml, značka: Dr. Beckmann.  

POUŽITÍ:

Postupujte prosím podle instrukcí výrobce varné desky. 1.Odstraňte škrabkou silné nečistoty 2. Nastříkejte na studený povrch a nechejte působit několik minut. 3. Poté setřete hadříkem nebo houbou a následně vytřete dosucha.  

SLOŽENÍ: < 5% neiontové povrchově aktivní látky, konzervační činidla (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone).  

UPOZORNĚNÍ:

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte ochranné rukavice/brýle.  

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:

Neodhazujte prázdný obal ani výrobek do volné přírody. Chraňte životní prostředí recyklací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky do koupelny a kuchyně
Hmotnost: 0.25 kg