Dr. Beckmann čistič skvrn na čalounění s kartáčem 400ml

Kód: D_DRB_CA400
Značka: Dr. Beckmann
118 Kč 30 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Účinné odstraňování skvrn a zápachu z pohovek, autosedaček, matrací, dětských kočárků a mnoha dalších míst. Silné složení Oxy s inovativní technologií Freshplex lze optimálně zapracovat pomocí kartáčkového aplikátoru. Úplně odstraní mnoho skvrn od jídla, pití a dokonce i od domácích mazlíčků a s nimi spojené pachy - za pouhé 3 minuty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Welch&TidyBanner.jpg (1600×400)

Použití: Předem vyzkoušejte stálost a odolnost barvy na nenápadném místě. Vždy se řiďte pokyny uvedenými na etiketě ošetřovaného materiálu. Není vhodné pro hedvábí, samet, kůži a látky citlivé na vodu.

1. Před prvním použitím odklopte hlavici kartáče. Propíchněte těsnění o velikosti špendlíkové hlavičky (cca 2 mm) a hlavu kartáče opět našroubujte (příliš neutahujte).
2. Kartáč na kartáčové hlavici odšroubujte. Odstraňte veškeré volné nečistoty, které na něm leží.
3. Držte lahvičku dole a mírně ji stiskněte, aby se houbička aplikátoru navlhčila. Naneste přípravek (nenamáčejte čalounění úplně), lehce zapracujte do tkaniny.
3. Nechte působit po dobu 3 minut.
4. Zbytky přípravku a skvrny zcela setřete vlhkým světlým hadříkem. V případě potřeby postup opakujte. Po každém použití vymyjte aplikátor.
Během aplikace a po ní dobře větrejte místnost.

 Složení: Méně než 5 % aniontových povrchově aktivních látek, bělidlo na bázi kyslíku, neiontové povrchově aktivní látky. BENZOAN SODNÝ, vonné látky.

Upozornění: Čistič a obal uchovávejte mimo dosah domácích zvířat. Domácí zvíře by se nemělo nacházet ve stejné místnosti, když výrobek používáte.

Výrobce: Delta pronutra, Kurt-Schumacher-Ring 15-17, 63329 Egelsbach, Germany

Obrázek produktu má pouze informativní charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky
Hmotnost: 0.5 kg
Balení: 400ml