Dr. Beckmann čistící prostředek na nerezové povrchy - 250ml

Kód: C_DRBEC_SCP_NERPO250
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dr. Beckmann
86 Kč 71 Kč bez DPH
Skladem (4 balení)
Můžeme doručit do:
30.3.2023

Vysoce účinný proti nečistotám a mastnotě na všech nerezových a chromových omyvatelných plochách. Se svěží vůní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Beckmann aktivní čistící pěna na nerez a chrom - 250ml

speciální německý výrobek, který oceníte v kuchyni, jelikož se jedná o výrobek pro údržbu a lesk nerezových ploch. Ideální na sporáky, myčky, digestoře, mikrovlnné trouby a další nerezové plochy. Přípravek od značky Dr. Beckmann nerezovou nebo chromovanou plochu nejen že čistí, ale i leští a zanechává dlouho bez otisků a ohmatků.

Použití: na hadřík nebo na čištěný povrch aplikujte aktivní pěnu a hadříkem rozleštěte. V případě silných nečistot nejprve odstraňte hrubé nečistoty.

Složení

Tento produkt byl vyvinut pro efektivní, ekologicky nezávadné a nezávadné čištění a péči o nerezové povrchy všeho druhu, chrom a hliník. Je vhodný pro dřezy, armatury, digestoře, chladničky, čela spotřebičů , rukojeti nábytku, nádobí atd. Vysoká schopnost rozpouštění tuků a složení aktivní pěny udržuje a chrání lesk bez šmouh s aktivní ochranou kovů prostřednictvím inhibitorů koroze se svěží citrusovou vůní. Varování Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. <5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, Limonene UFI: 5ENH-K0FU-700S-PUQE

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky do koupelny a kuchyně
Hmotnost: 0.3 kg