Dr. Beckmann čistící tablety do kávovaru 6ks

Kód: D_DRB_KAV6
Značka: Dr. Beckmann
78 Kč 13 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Čisticí tablety - s aktivním kyslíkem, pro všechny druhy automatických a poloautomatických kávovarů, termosky a konvice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Welch&TidyBanner.jpg (1600×400)

Tyto tablety pro čištění všech typů espresso kávovarů, termosek a konvic na kávu obsahují formuli s aktivním kyslíkem, a proto odstraňují nánosy od kávy a tuku. Tablety Dr. Beckmann s aktivní složkou pro odvápnění a vyčištění se velmi snadno používají. Při čištění džbánů nebo termosek jednoduše rozpusťte tabletu v teplé vodě, namočte na 30 minut a poté důkladně opláchněte. Při čištění přístrojů postupujte dle instrukcí výrobce konkrétního kávovaru. V jednom balení najdete 6 čisticích tablet DR. BECKMANN .

Složení: > 30% fosforečnany, bělidlo na bázi kyslíku Uchovávejte mimo dosah potravin a krmiv.

Návod: Vložte tabletu do přihrádky na mletou kávu, umístěte šálek pod hubici a spusťte proces přípravy mleté kávy. Po průchodu 1/2 šálku vody vypněte zařízení na 8 minut (hlavní vypínač), poté jej znovu zapněte a ukončete cyklus. Tento proces vaření (již bez tablety) opakujte alespoň třikrát. Vyjměte varnou část a opláchněte ji pod čistou vodou. Stroj ještě 2x propláchněte. Nemá-li kávovar přihrádku na mletou kávu, řiďte se návodem výrobce.

Varování Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné rukavice. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. 5-

Výrobce: Delta pronutra, Kurt-Schumacher-Ring 15-17, 63329 Egelsbach, Germany

Obrázek produktu má pouze informativní charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky
Hmotnost: 0.1 kg
Balení: 6ks