Dr. Beckmann Glaskeramik Putzstein čistič sklokeramických desek 250 g

Kód: C_UNC_DRBEC_SKD250
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dr. Beckmann
84 Kč 69 Kč bez DPH
Skladem (5 balení)
Můžeme doručit do:
3.4.2023

Dr. Beckmann kámen na čištění sklokeramických desek odstraní díky účinnému složení velmi odolné nečistoty, usazeniny a připáleniny. Speciální mikro-čistící perly působí účinně proti špíně, jsou však zároveň šetrné vůči povrchům. V praktickém balení obsahující dvoufázovou houbičku. Vhodný také na indukční desky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glaskeramik Putzstein velmi účinný čistící prostředek na sklokeramické, ale také i na indukční varné desky, sám snadno a beze šmouh odstraní bez vaší velké námahy i velmi odolné nečistoty, různé krusty od jídel a připáleniny. S Mikro-Polier-Perlen, miniaturními leštícími perličkami, které odpuzují z varné desky vodu a špínu a díky Abperle-Efektu bude příští čištění daleko snazší. Výsledkem je ochrana varné desky a její dlouhotrvající hedvábný lesk.

● odstraní i velmi odolné nečistoty
● zanechá po sobě pouze čistou plochu, s hedvábným leskem
● velmi účinný
● vhodný také na nepotahované pánve a hrnce

Použití: houbičku navlhčete a otřete jí několikrát o kámen, aby se na ní zachytil čistící koncentrát. Varnou desku houbičkou očistěte, poté vlhkou utěrkou důkladně setřete, a také konečně zcela otřete i zbytky po produktu. Pokud je třeba, vysušte ji. Dodržujte prosím pokyny výrobce varné, či indukční desky. Upozornění: po použití ponechejte kámen i houbičku oschnout, poté teprve dózu uzavřete.

Upozornění: může způsobit těžké poranění očí, při jejich zasažení je okamžitě důkladně vymyjte proudem vody, případně se poraďte s lékařem. Ruce po kontaktu s prostředkem důkladně omyjte a následně ošetřete vhodným krémem. V případě pozření nevyvolávejte zvracení, ale okamžitě vyhledejte pomoc lékaře, obal vezměte s sebou. Ukládejte odděleně od potravin a především z dosahu dětí!

Složení: <5% nichtionische Tenside, leštící prostředek, vonné přísady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky do koupelny a kuchyně
Hmotnost: 0.3 kg