Dr. Beckmann speciální bělící sáčky na prádlo 2x40g

Kód: D_DRB_BEL80
Značka: Dr. Beckmann
59 Kč 74 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Speciální bělící sáčky stačí přidat k bílému prádlu při běžném praní. Tyto sáčky od německé značky Dr. Beckmann se postarají o skvělé vybělení všech nežádoucích skvrn, fleků a celé tkaniny na prádle a to s maximální péčí a šetrností k textilnímu vláknu. Tyto bělící sáčky jsou skvělé na bílé dětské prádlo, ručníky, spodní prádlo nebo i košile, kde je potřeba odstranit zašedlé límce, podpaží nebo rukávy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Welch&TidyBanner.jpg (1600×400)

Použití: Prací sáčky vložte přímo do pracího bubnu. Naplňte pračku prádlem jako obvykle. Používejte běžné dávkování pracího prostředku. Pro každý prací cyklus (do 5 kg) přidejte do zadní části bubnu 1 sáček a spusťte požadovaný prací program (bez krátkého programu). Nepoužívejte na barevné prádlo.

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. 

Složení: <30 % bělicí činidla na bázi kyslíku, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % alifatické uhlovodíky, optické zjasňovače, parfémy, Hexyl cinnamal UFI: 3E95-E0J7-F00S-K6HW

Výrobce: Delta pronutra, Kurt-Schumacher-Ring 15-17, 63329 Egelsbach, Germany

Obrázek produktu má pouze informativní charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: Praní
Hmotnost: 0.1 kg
Balení: 80g