FEMIBION 2 Těhotenství 56 tablet + 56 tobolek

Kód: Z_FEM2_TEH112
Akce
Značka: FEMIBION
719 Kč 6 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Doplněk stravy pro potřeby těhotných žen od 13. týdne těhotenství až do porodu. Složení obohacené o kyselinu listovou, železo, hořčík a vitamín D.

Detailní informace

Detailní popis produktu

aHR0cHM6Ly9waWx1bGthLnMzLWNlbnRyYWwudnNob3N0aW5nLmNsb3VkL3BpbHVsa2EtY3ovZmlsZXMvaW1hZ2VzLzIwMjEtMDQvNzQ5YTk3Mzc0MWY3YzcwZmFhMWFlOWE1YjE2Yzg0NGIuanBn.jpg (1800×450)

Podporuje specifické potřeby jak vašeho děťátka, tak i vás během těhotenství

Po uplynutí třinácti týdnů je vaše děťátko plně vyvinuto a nastává fáze neuvěřitelně rychlého růstu. Z tohoto důvodu se doporučuje zahájit užívání přípravku Femibion® ​2 Těhotenství. Jaké vitamíny brát v těhotenství? V těhotenství jsou vhodné především doplňky s obsahem železa, vitamínu D, omega-3 mastné kyseliny DHA a folátů. V případě produktu Femibion 2 je to Metafolin® & kyselina listová. Během těhotenství je třeba věnovat zvláštní pozornost tomu, aby byl zajištěn dostatečný přísun kyseliny listové.

Nezbytné živiny pro vaše dítě

Folát (Metafolin® a kyselina listová) přispívá k normální krvetvorbě a procesu buněčného dělení, stejně jako k růstu mateřských tkání během těhotenství, včetně růstu placenty. Placenta dodává vašemu nenarozenému děťátku nezbytné živiny, které potřebuje.

 

Jaké vitamíny brát v těhotenství?

Nejdůležitější vitamíny, které se doporučují brát v těhotenství, jsou omega mastné kyseliny, jód, vitamín C a vitamíny skupiny B a D. Tyto vitamíny také Femibion 2 obsahuje. Mimo jiné mezi takové vitamíny patří také zinek, vápník nebo železo.

DHA

Podporuje normální vývoj mozku a očí plodu i zraku kojených novorozenců

Vitamin C

Podporuje normální funkci imunitního systému

Vitamin D3

Přispívá k normální funkci imunitního systému a hraje roli při buněčném dělení. Má pozitivní vliv na udržení normálního stavu zubů a kostí, a to nejen v průběhu těhotenství

Jód

Přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a její správné funkci

Proč kyselina listová v těhotenství?

Doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Přispívá také k růstu zárodečných tkání během těhotenství.

Kdy začít brát Femibion 2 a jak dlouho brát Femibion 2?

Tento doplněk stravy je určen pro ženy od 13. týdne těhotenství až do porodu.

Femibion 2 poskytne následující látky

Kyselina listová, která je vitaminem ze skupiny vitaminů B, se v těle přeměňuje na biologicky aktivní formy, tzv. foláty. Proč kyselina listová v těhotenství? Tyto foláty podporují v lidském těle normální krvetvorbu a buněčné dělení a jsou důležité pro růst zárodečných tkání, včetně placenty. Placenta je klíčová pro přenos živin k nenarozenému miminku. Nicméně ne všechny ženy jsou schopny plně přeměnit kyselinu listovou na aktivní foláty.

 

Metafolin® je speciální forma folátu, která již nemusí být metabolizována, ale je pro využití v těle dostupná přímo. Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo.

 

DHA je zkratka pro kyselinu dokosahexaenovou. Tato omega-3 mastná kyselina hraje zvláštní roli v těhotenství a v období kojení. Těhotným a kojícím ženám se doporučuje užívat navíc 200 mg DHA denně, protože to podporuje normální vývoj mozku a očí plodu i zraku kojených novorozenců až do 12 měsíců jejich věku.

vitamíny pro těhotné, Femibion 2 Těhotenství 28 tablet + 28 tobolek

Účinky

  • Jód přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a její správné funkci
  • Vitamin B1, Vitamin B2 a biotin přispívají k udržení normálního energetického metabolismu a normální funkce nervového systému
  • Vitamin B6, B12, niacin a kyselina pantothenová přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • Vitamin C podporuje normální funkci imunitního systému
  • Vitamin D3 přispívá k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk, přispívá také k udržení normálního stavu kostí a zubů
  • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • Hořčík a železo přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání

Dávkování a upozornění

Užívejte 1 tabletu a 1 tobolku denně a zapijte trochou vody, nejlépe při hlavním jídle. Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Složení Femibion 2

Složení tobolky: Koncen­trovaný rybí o­lej bohatý na kyselinu dokosahexaeno­vou, rybí žela­tina, zvlhčující látka glycerol, DL-alfa-tokoferol-acetát.

Složení tablety: Plnidlo mikrokrystalická celulóza, L-askorban vápenatý, DL-alfa-tokoferol-acetát, plnidlo maltodextrin a modifikovaný kukuřičný škrob, nikotinamid, leštící látka hydroxypropyl­celulóza a hydroxypropyl­methylcelulóza, D-pantothenan vápenatý, biotin, barvivo oxid titaniitý, kyanokobalamin, protispékavá látka magnesium stearát, pyridoxin-hydrochlorid, jodid draselný, riboflavin, thiamin mononitrát, zvlhčovadlo glycerol, kalcium-L-methylfolát, kyselina listová, cholekalciferol, barvivo oxid železitý.

Jedna tableta obsahuje: Folát 400 mcg (200 %*) (z toho kyselinu listovou 200 mcq (100 %*), L-metylfolát 208 mcg (100 %* – odpovídá 200 mcg kyseliny listové), vitamín C 110 mg (138 %*), niacin 15 mg NE (94 %*), vitamin E 13 mg alfa-TE (108 %*), kyselinu pantothenovou 6 mg (100 %*), vitamín B6 1,9 mg (136 %*), vitamín B2 1,6 mg (114 %*), vitamín B1 1,2 mg (109 %*), jód 150 mcg (100 %*), biotin 60 mcg (120 %*), vitamín D 20 mcg (400 %*) a B12 3,5 mcg (140 %*).

Jedna tobolka obsahuje: Kyselinu dokosahexaenovou (DHA) 200 mg, vitamín E 12 mg alfa-TE (100 %*).

* RHP – referenční hodnota příjmu

 

Upozornění

Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré
a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Uchovávejte mimo dosah malých dětí a na suchém místě při teplotě do 25°C.

Výrobce: Procter & Gamble Health Poland Sp z o.o., ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa, Polsko

Obrázek produktu má pouze informativní charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.3 kg
Balení: 112 tablet