Femibion 3 Kojení tbl.28 + tob.28

Kód: C_TBL_FEM3
Tip
Neohodnoceno
Značka: Femibion
644 Kč 532 Kč bez DPH
Skladem (1 balení)
Můžeme doručit do:
30.3.2023

Femibion 3 je doplněk stravy je určen maminkám v období kojení. Femibion 3 obsahuje omega-3 mastnou kyselinu DHA, folát, vitamin A, vitamin D, železo, vápník, cholin a lutein. Neobsahuje lepek ani laktózu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podporuje vás a vaše děťátko po dobu kojení.

 

Pestrá vyvážená strava a zdravý životní styl jsou velmi důležité i po uplynutí těhotenství a narození děťátka: pomůžou vám znovu nabrat sílu a zvládat nové úlohy a výzvy, například pokud se rozhodnete pro kojení svého miminka. Kojení vám pomůže vybudovat si silnou vazbu s děťátkem a zároveň děťátku dodává velmi důležité živiny.

 

Tělo začíná produkovat mateřské mléko obvykle dva až tři dny po porodu. Pokud kojíte, vaše tělo vyprodukuje přibližně 300 až 500 ml mateřského mléka denně. Toto množství může stoupnout až na 600 až 700 ml denně na základě potřeb vašeho děťátka.

 

To, kolik mléka vaše tělo vyprodukuje, jaké je jeho složení a výživnost, je výrazně ovlivněné vaším životním stylem a stravou. Mimo to klade kojení děťátka požadavky na vaše tělo, zvyšuje energetickou potřebu a potřebu tělu dodávat určité mikroživiny.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg