Kuschelweich aviváž - Dream of Freshness 1 l 33 PD

Kód: C_AVI_KUS_DRE33
Neohodnoceno
Značka: Kuschelweich
58 Kč 48 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

S neofresh® patentovanou technologií čerstvosti aviváž Dream of Freshness neutralizuje nepříjemné pachy a poskytuje mimořádně dlouhotrvající pocit čerstvého prádla.  Aviváž urychlí sušení prádla a usnadní žehlení.

Aviváž značky Kuschelweich znáte v Česku pod značkou Coccolino.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Německá silně koncentrovaná aviváž. Oblečení zanechává měkké na dotek a krásně vonící. Zabraňuje žmolkování a většímu zmačkání. Výrobek není dráždivý a může být použit na praní dětského oblečení. Jeho šetrné složení bylo dermatologicky testováno.

  • Koncentrovaná aviváž
  • Balení o objemu 1 litr
  • Na 33 pracích dávek
  • Nedráždí citlivou pokožku
  • Obsahuje aromatické perly
  • Zabraňuje poškození prádla
  • Pro prádlo bez většího pomačkání
  • Dermatologicky testovaná
  • Německý produkt

Dovezeno z Německa.

Dávkování:

 1 víko = 35 ml   Na 4-5 kg prádla    Na 6-8 kg prádla 
 Pro normální měkkost prádla  29 ml 45 ml
 Pro extra měkkost prádla  45 ml 65 ml
 K ručnímu praní 10 litrů vody  15 ml  

 

 

 

Použití:

Neaplikujte přímo na prádlo. Neskladujte při teplotě menší než 5°C. Před použitím protřepat. Přidejte do posledního máchání.


Složení:

5-15% kationtové tenzidy, <5% neiontové tenzidy, Didecyldimonium Chloride, aromatické látky, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicytate, Butylphenyl Methylpropional, kumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limoneny.


Informace k ochraně životního prostředí:

Obal aviváže se řadí mezi nejlehčí láhve pro aviváž v Německu a je 100% recyklovatelná. Tím šetří naše zdroje a životní prostředí. Tvar láhve také přispívá k optimálnímu vytížení při LKW- transportech, čímž eliminuje znečišťování ovzduší. Tenzidy jsou biologicky snadno rozložitelné.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Způsobuje vážné podráždění očí. V případě zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou. Podle možnosti odstraňte kontaktní čočky. Při přetrvávajícím dráždění očí okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Při spolknutí – při malátnosti kontaktujte Toxikologické informační centrum. Je-li nutná lékařská pomoc, uchovejte si obal nebo etiketu symbolů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aviváže
Hmotnost: 1.1 kg
Počet praní: 33
Objem: 1 l
Položka byla vyprodána…