Kuschelweich Luxury Moments aviváž - Leidenschaft 1l 34 PD

Kód: C_AVI_KUS_LXLE1
Novinka Tip
1 hodnocení
Značka: Kuschelweich
83 Kč 69 Kč bez DPH 83 Kč / 1 l
Skladem (5 balení)
Můžeme doručit do:
2.6.2023

Dlouho voňavá a měkká prádlo bude s aviváží KUSCHELWEICH Luxury Moments luxusní vášeň hračkou. Prémiové pečující složení si poradí se žmolky, vlákno vyhladí a rozzáří barvy vašich textilii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte speciální limitovanou edici. Aviváž Luxury Moments má prémiové pečující složení, které pomocí speciálních přísad odstraňuje žmolky, chuchvalce a zplstnatění tkanin. Výsledkem je intenzivnější lesk barev. Vlákna jsou vyhlazená a déle si zachovávají svůj nový vzhled. Vaše oblíbené kousky jsou dokonale ošetřeny jedinečně jemnou vůní.

DÁVKOVÁNÍ: Praní v automatické pračce (4-5kg prádla): pro hebké prádlo: 29ml; pro velmi hebké prádlo: 45ml. Ruční praní dávkujte 15ml. Jedna odměrka = 35ml.

UPOZORNĚNÍ: Tekutá aviváž může zvýšit hořlavost materiálů. Použitím většího než doporučeného množství může být tento efekt ještě větší. Tento výrobek nepoužívejte na dětské noční prádlo nebo oděvy označené jako ohnivzdorné, protože výrobek může jejich ohnivzdornost snížit. Oblečení vyrobené z materiálů s delším vlasem (jako flauš, velur, žinylka a froté). Nevhodné na funkční prádlo.

VAROVÁNÍ: Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek.

SLOŽENÍ: 5-15%: aniontových povrchově aktivních látek, <5%: neiontové povrchově aktivní látky, didecyldimethylamoniumchlorid, vonné látky, enzymy, alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylát, limonen, linalool. Může vyvolat alergickou reakci. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí. Uchovávejte pouze v původním obalu. Skladujte při teplotě +0 °C až +35 °C. Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Obsah/kontejner zlikvidujte v souladu s vnitrostátními předpisy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aviváže
Hmotnost: 1 kg