Nestle Nan Optipro Plus 2 mléko 800 g

Kód: Z_NES_NAN2
Značka: Nestlé
389 Kč 49 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

NAN Optipro 2 je pokračovací mléko vytvořené speciálně pro zdravé kojence od 6 měsíců věku. Výrobek je vhodný i pro přikrmování.

Expirace 08/2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

BabyFair-V2-Nan-LandingSubBanner-Jan2023.jpg (624×416)

První pokračovací mléko obsahující 2’FL – oligosacharid stejnou strukturou jako v mateřském mléce, vysoce kvalitní protein OPTIPRO®, aktivní kmeny bakterií L. reuteri, jako v mateřském mléce, imunokomponenty (zinek*, železo*, vit. A* a C*) a DHA*.

Naši odborníci vyvinuli NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O a inspirovali výzkumem mateřského mléka, který uskutečňuje již 60 let. Výsledkem je vytvoření nového jedinečného receptu, který obsahuje:

 • oligosacharid 2’FL strukturou identickou s ženským mlékem
 • vysoce kvalitní protein OPTIPRO®
 • aktivní bakteriální kultury L.reuteri
 • DHA*, která podporuje rozvoj zraku a mozku**
 • imunokomponenty (zinek*, železo*, vit. A* a C*) tedy minerální látky a vitamíny, které podílejí na správném fungování imunitního systému dítěte
 • pouze laktóza – cukr přirozeně vyskytující v mléce
 • rostlinné oleje: slunečnicový, kokosový a řepkový. Neobsahuje palmový olej.

 

Postup přípravy:

1. Důkladně si umyjte ruce.

2. Láhev, dudlík a uzávěr důkladně umyjte. Vařte 5 minut. Zakryjte, dokud nebudete připraveni k použití.

3. Převařte pitnou vodu a nechte vychladnout.

4. Postupujte podle tabulky krmení. Do vyvařené láhve nejprve nalijte vodu vychlazenou na 37°C. Poté přidejte prášek pouze pomocí dodané odměrky a opatrně odstraňte přebytečný prášek.

5. Ujistěte se, že je odměrka suchá. Po každém použití sáček pevně uzavřete. Skladujte na chladném a suchém místě.

6. Lahvičku uzavřete a protřepávejte, dokud se prášek úplně nerozpustí. Před krmením dítěte zkontrolujte teplotu jídla.
 

Ingredience

odstředěné mléko, laktóza (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový olej, kokosový olej, řepkový olej), demineralizovaná syrovátka (z mléka), syrovátkový permeát (z mléka), citrát vápenatý, rybí tuk, citrát draselný, emulgátor (sójový lecitin) , fosforečnan vápenatý, chlorid hořečnatý, 2'-fukosyl-D-laktóza (2'FL) (z mléka), citrát sodný, vitamíny (C, E, niacin, kyselina pantotenová, B1, B2, A, B6, kyselina listová, K1, D3, biotin, B12), chlorid sodný, síran železnatý, síran zinečnatý, kultury bakterií Lactobacillus reuteri (DSM 17938 *), síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selenan sodný

*podle licence BioGaia AB

 

POUČENÍ:
 • Po ukončení krmení dalším mlékem NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO se poraďte se svým lékařem o pokračování krmení přípravkem NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO přizpůsobeným nutričním potřebám dětí starších 1 roku.
 • Pokračovací mléko v prášku NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO určené pouze pro kojence starší 6 měsíců je pouze jedním z prvků pestré kojenecké stravy. Během prvních šesti měsíců života jej nelze použít jako přípravek nahrazující mateřské mléko.
 • Rozhodnutí o zahájení přikrmování, zejména do 6 měsíců věku, by mělo být učiněno po konzultaci s lékařem s přihlédnutím k individuálním specifickým potřebám kojence z hlediska růstu a vývoje.
 • Pro zdraví dítěte je důležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.

Balení obsahuje 800 g.

 

Výrobce: Nestle Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 WARSZAWA - Poland

Obrázek produktu má pouze informativní charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská výživa
Hmotnost: 1 kg
Balení: 800g