Nivea dětské mléko na opalování Ultra Protect&Play OF 30+

Kód: C_KRM_NIV_UPP30
Neohodnoceno
Značka: Nivea
249 Kč 206 Kč bez DPH
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
29.3.2023

Na pláži, u bazénu, na dětském hřišti, ale třeba i při rodinném výletě na kolech. Tady všude se můžete spolehnout na okamžitou ochranu před UVA a UVB zářením. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje vitamín E a kombinaci minerálních a organických UV filtrů, které pokožku bezpečně a okamžitě chrání před spálením a poškozením vlivem slunečního záření. Pomáhá tak snižovat riziko vzniku slunečních alergií. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Vyvážený poměr UVA a UVB filtrů je v souladu s doporučením EU.

Použití

  • Naneste v dostatečném množství na pokožku před sluněním
  • Aplikaci během dne pravidelně opakujte, zejména po plavání nebo setření ručníkem. Doba působení se opakovanou aplikací neprodlužuje
  • Nechejte důkladně vstřebat. Vyhněte se přímému kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, může zanechat stopy
  • Vyvarujte se nadměrného působení přímého poledního slunce (11 – 15 hod.)
  • Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi

Obsah balení

150 ml

Další informace: Kosmetický produkt má dobu minimální trvanlivosti 36 měsíců a doporučená doba spotřebování po otevření je 12 měsíců. Údaj o minimální trvanlivosti není povinné uvádět na obalu kosmetického přípravku, jehož minimální trvanlivost přesahuje třicet měsíců. U těchto výrobků se uvede údaj o době, po kterou lze přípravek po otevření používat, aniž by došlo k újmě na zdraví spotřebitele. Tato informace se vyznačí symbolem otevřené nádobky na krém.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na opalování
Hmotnost: 0.2 kg