PROKTIS-M PLUS rektální mast 30 g

Kód: Z_PRO_MAS30
Bestseller
Značka: PROKTIS-M
215 Kč 7 Kč / 1 g
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Proktis-M rektální mast je určena jako pomocná péče při procesech hojení stavů anorektálního kanálu po proktologické operaci, při vnitřních a vnějších hemoroidech, proktitidě, kryptitidě, análních ragádách, fisurách a perianálních píštělích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • hojení anorektálního kanálu
  • po proktologických operacích
  • při hemoroidech
  • proktitida, kryptitida
  • ragády, fisury, píštěle

Dávkování

Dvě aplikace denně, jedna ráno a jedna večer, pokud možno po vyloučení stolice.

Před a po použití zdravotnického prostředku si umyjte ruce. Lokálně aplikujte tenkou vrstvu masti. Aplikace do konečníku je usnadněna příslušnou kanylou, která je přiložena k balení. Našroubujte kanylu na tubu a zmáčkněte ji, dokud se kanyla nenaplní. Zaveďte kanylu do análního otvoru a tubu opět zmáčkněte, aby z ní vyteklo trochu masti. Po použití očistěte aplikátor a zakryjte jej bezpečnostním uzávěrem.

Složení

Bílá vazelína, vazelínový olej, propylenglykol, polidokanol, escin beta-sitosterol fytozom, fytozomy kyseliny glycyrhetinové, BHT, sodná sůl kyseliny hyaluronové.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 0373.

Nepřekračujte předepsanou dávku bez konzultace se svým lékařem. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo nekompatibility s kteroukoliv složkou prostředku. Zvláště prodloužené používání všech místně aplikovaných produktů může vést k projevům přecitlivělosti. V těchto případech léčbu přerušte a poraďte se se svým lékařem za účelem zahájení vhodné léčby. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepolykejte. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený nebo pokud při prvním otevření není dokonale nedotčený. Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Doba použitelnosti se vztahuje na správně skladovaný výrobek v neotevřeném obalu.

 Příbalový leták ke stažení ZDE.

Výrobce: FARMA-DERMA s.r.l., Via dell'Artigiano 6-8, 40010 Sala Bolognese, Italie

Distributor: Miralex Sp. z o.o.

 
Obrázek produktu má pouze informativní charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: Intimní zdravotní prostředky
Hmotnost: 0.2 kg
Balení: 30 g