Tesori d'Oriente svíčka - Fior di Loto 200 g

Kód: C_SVI_TES_FIO200
Neohodnoceno
155 Kč 128 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Aromatická svíčka Tesori d'Oriente Fiori di Loto, která je vyrobena z vysoce kvalitního vosku a éterických olejů, rozvoní váš domov a vytvoří příjemnou, hřejivou atmosféru.
Orientálně květinová vůně - Intenzivní aromatická vůně lotosových květů navodí pocit pohody a dokonalého uvolnění. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tesori d' Oriente - italská značka produktů pro krásu a pohodu pokožky představuje nový rituál schopný poskytnout okamžiky čisté magie v intimitě domova. Nová kolekce aromatických svíček je v Itálii ručně vyráběna pomocí vysoce kvalitních vosků bohatých na éterické oleje.  

Orientálně květinová vůně - intenzivní aromatická vůně lotosových květů navodí pocit pohody a dokonalého uvolnění.  

  • orientálně květinová vůně
  • obsahuje přírodní esenciální oleje
  • intenzivně aromatická a zajímavá vůně
  • příjemně provoní interiér a uvolní vaši mysl
  • doba hoření je až 30 hodin
  • moderní design

Varování:

Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Mezi hořícími svíčkami vždy ponechte nejméně 3 cm. Hořící svíčku nenechávejte na/nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit. Neumísťujte svíčky do průvanu. Plamen vždy uhaste. Nesfoukávejte ho.  

Jak používat:

Svíčku pokládejte vždy na nehořlavý podklad. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nechte vždy svíčku hořet minimálně po tu dobu, než se roztaví celá horní vrstva. Předejdete tak vzniku nežádoucí prohlubně ve vosku. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností.  

Pokyny

Nedodržení následujících instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Zapálená svíčka musí stát na tepelně odolném povrchu. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Hořící svíčku nenechávejte na/nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit. Nepoužívejte na teplých površích (např. na TV). 

Výrobce: Conter S.r.l., Viale Europa, 12 - 26855 Ladi Vecchio (LO), Italy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.2 kg
Vůně: květinová