ViroStop Ústní sprej 30 ml

Kód: C_FYTO_VIRSTOP_USPR30
Novinka
Neohodnoceno
154 Kč 127 Kč bez DPH
Skladem (5 balení)
Můžeme doručit do:
29.3.2023

ViroStop sprej má jedinečnou kombinaci přírodních složek, jejichž vlastnosti ho dělají účinným v předcházení i v ochraně před viry a bakteriemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Ochrana a prevence. Virostop je pomocníkem v boji proti virům a bakteriím. Účinné přírodní složky, které produkty obsahují, fyzicky brání průniku těchto neviditelných nepřátel do organismu. Odstraňují také příznaky chřipky a prochladnutí a mají pozitivní účinky na imunitní systém a obranyschopnost organismu.

 
                                                                                                   Fytofontana
 

Síla přírody

Pod účinnost Virostopu se podepisuje i rostlina Cistus creticus (Cist krétský), obsahující velké množství polyfenolů. Právě polyfenoly vytvářejí takzvaný ochranný štít, který brání průniku vírů a bakterií do organismu.

Cist krétský účinkuje přímo na choroboplodný zárodek a má blahodárné účinky při predchádzení infekčních a virových onemocnění.

Síla cistu krétského je doplněna i o další přírodní složky. Virostop obsahuje také šalvěj lékařskou, třapatku nachovou, barbadoskou třešeň a citrusové bioflavonoidy. Všechny tyto složky významně působí na posílení imunity a chrání tak před virovými a bakteriálními nákazami.

Díky vysokému obsahu polyfenolů se vyznačuje silným antioxidačním účinkem

Sprejová forma umožňuje jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci na sliznici

Vytváří ochranný film na sliznici a tím fyzicky brání průniku baktérií a virů do organismu

Výrazně posiluje imunitní systém a zlepšuje odolnost organismu proti infekcím

Upozornění

Kontaktujte svého lékaře v případě pokud příznaky onemocnění přetrvávají déle jak 7 dní, pokud se příznaky zhoršují nebo jsou provázené horečkou, pokud jste těhotná nebo kojíte. Zdravotnický prostředek. Vhodný pro dospělé a děti od 3 let.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ViroStop
Hmotnost: 0.1 kg