WaschKönig aviváž - Fruhlingsbrise 2 l PD 57

Kód: C_AVI_WAS_FRU57
Neohodnoceno
Značka: Waschkönig
85 Kč 70 Kč bez DPH
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
30.3.2023

Aviváž Waschkönig s vůní jarních květů chrání textilie při každém praní. Dlouhotrvající svěžest s unikátní technologií působí na bázi mikrokapslí, které vůni uvolňují postupně a prádlo si tak uchovává svou přirozeně svěží vůni po mnoho dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aviváž Waschkönig, jarní květy zabraňuje vzniku elektrostatické elektřiny na oblečení. Oblečení vyprané s aviváží Waschonig Fruhlingsbrise se nelepí na tělo a umožňuje vám volnější pohyb. Aviváže Waschkönig, červené květy nepoužívejte na  tkaniny GoreTex, mikrovlákno, funkční tkaniny a termoprádlo.

Použití: Aviváž Waschkönig nelijte přímo na textilie. Používejte aviváž až v poslední fázi praní.

Balení 2 litry, 57 dávek

Dovezeno z Německa

  • Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla.
  • PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte lékaře.
  • ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
  • Uchovávejte v suchém prostředí o teplotách nad 4 °C. Při požití vypláchněte ústa. Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal nebo označení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMACNÍ STŘEDISKO.  
  • SLOŽENÍ: 5-15% kationtové povrchově aktivní látky, benzoisothiazolinon, methylsothiazolinon, složení vůní.  

     

  • ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ: Zcela prázdný a důkladně čistý plastový obal je možné recyklovat vhozením do kontejneru pro plasty. Neodhazujte obal do volné přírody.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Způsobuje vážné podráždění očí. V případě zasažení očí je důkladně vypláchněte vodou. Podle možnosti odstraňte kontaktní čočky. Při přetrvávajícím dráždění očí okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Při spolknutí – při malátnosti kontaktujte Toxikologické informační centrum. Je-li nutná lékařská pomoc, uchovejte si obal nebo etiketu symbolů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aviváže
Hmotnost: 2.2 kg
Počet praní: 57
Objem: 2 l