Waschkönig Gardinen prací prášek - 600 g 10 PD

Kód: C_PRA_WAS_GAR10
Neohodnoceno
Značka: Waschkönig
60 Kč 50 Kč bez DPH
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
29.3.2023

Waschkönig Gardinen byl vytvořen speciálně pro praní záclon a bílého prádla. Obsahuje účinná bělidla a zabraňuje dalšímu usazení nečistot na vypraném prádle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinné látky obsažené v prášku pronikají hlouběji do vláken, odstraňují nečistoty i pachy způsobené nikotinem, prachem nebo mastnotou.

Waschkönig Gardinen je vhodný pro praní prádla ze syntetických, smíšených nebo přírodních vláken . Z tohoto důvodu je ideální pro praní ubrusů a bílých prostěradel nebo záclon.

Neobsahuje fosfáty a zeolity, proto nezpůsobuje alergie a nedráždí kůži. Ve svém složení obsahuje i odstraňovač vodního kamene, díky tomu není nutné použít další odvápňovače nebo změkčovače.

  • Vynikající pro bílé prádlo - záclony, prostěradla a ubrusy.
  • Pere od 20°C do 60°C.
  • Odstraňuje skvrny a nepříjemné pachy.
  • Jemná vůně.
  • Velmi dobře rozpustný ve vodě.
  • Neobsahuje fosfáty a zeolity.
  • Nezpůsobuje alergie a nedráždí pokožku.
  • Zabraňuje usazování vodního kamene.
  • Vyroben v Německu

POUŽITÍ:V případě praní v automatické pračce nasypte požadovanou dávku prášku (viz obal výrobku s dávkováním) do hlavního dávkovače pracího prostředku nebo do bubnu pračky. V případě ručního praní nechte prášek rozpustit ve vodě, a poté prádlo důkladně vymáchejte.

Obsahuje: Perkarbonát sodný, směs s peroxidem vodíku, Křemičitan sodný, vodný roztok , Benzensulfonová kyselina, 4-C10-13-sek.alkylderiváty

Složení: 5 % nebo více, avšak méně než 15 % aniontové povrchově aktivní látky, 5 % nebo více, avšak méně než 15 % neiontové povrchově aktivní látky, 5 % nebo více, avšak méně než 15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, křemičitany a enzymy, optické zjasňovače, regulátory pěnivosti, parfém.

Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí.

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře.PŘI POŽITÍ: Necítite-li se dobře volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Po použití si umyjte ruce.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:Důkladně čistý a prázdný obal je možné recyklovat. Vegan - veganské složení šetrné k lidem, zvířatům i přírodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
Hmotnost: 0.7 kg
Druh: prášek
Obsah: 600 g
Počet praní: 10